Motorola Kablosuz Ağ Çözümleri

MOTOROLA Kablosuz Ağ Çözümleri Grand Team farkıyla….

Motorola / Zebra ürün yelpazesindeki profesyonel kablosuz ağ altyapı sistemleri, otel ve öğrenci yurtları gibi internet bağlantısının ek bir servis olarak sunulduğu ortamlardan, hastane, fabrika ve lojistik depoları gibi kritik uygulamalara kadar her türlü projede kullanılabilecek özelliklere sahiptir.

Kablosuz Yönetim Cihazları (Controller), tek cihazda toplamda onbin erişim noktasına ve yüzbinlerce istemciye kesintisiz servis verebilecek seviyededir. DHCP sunucu, kapsamlı güvenlik duvarı, ileri seviye routing, otomatik servise alma (auto-provisioning), L2 ve L3 (LAN veya WAN) üzerinden otomatik AP yönetimi, SMART RF ve benzeri binlerce özellik, cihazlardaki WING işletim sistemi ile birlikte gelmektedir.

Loading...

Motorola Oradaydı !!!

1969 Temmuz’unda astronot Neil Armstrong, aya ilk insanoğlu adımını atarken MOTOROLA oradaydı. Armstrong’un dünya ile olan tek bağlantısı, özel antenli sırt çantasıydı ve MOTOROLA tarafından üretilmişti. MOTOROLA aya ayak basan ikinci insanın da yanındaydı. Buzz Aldrin Dünya’ya gönderdiği ilk mesajları MOTOROLA S-Band Transponder vasıtasıyla iletti. Uzay modülünün içinde, Michael Collins arakdaşlarının tarih yazmasını izlerken, MOTOROLA cihazları ile 48230 kilometre uzaklıktaki dünyamıza sesleri, biyomedikal ve telemetri verilerini iletti. Dünya o ana kadar tarihteki en uzun mesafeli kablosuz haberleşmenin MOTOROLA altyapısı sayesinde gerçekleşmesine tanıklık etti.

İnsanlık kendi sınırlarını daha ne kadar genişletecek? Uzayda hangi gezegenler, hangi galaksiler keşfedilecek ve hangisine, nasıl gidilecek? Bunlar belki de insanoğlunun kafasındaki en heyecan verici sorulardan bir tanesi. Kesin olan tek şey, insanoğlu, farklı bir gezegende dahi olsa, iletişime ihtiyaç duyduğunda, haberleşmeye  sorunsuz ve etkili altyapılara   ihtiyaç duyduğunda MOTOROLA markası hep yanında olacak. 1928 yılından beri olduğu gibi…

Motorola Kablosuz Ağ Çözümleri için Sağladığımız Hizmetler;

  • Motorola / Zebra Single Radio İç Mekan (Indoor) Erişim Noktaları (Access Point)
  • Motorola / Zebra Single Radio Dış Mekan (Outdoor) Erişim Noktaları (Access Point)
  • Motorola / Zebra Dual Radio İç Mekan (Indoor) Erişim Noktaları (Access Point)
  • Motorola / Zebra Dual Dış Mekan (Outdoor) Erişim Noktaları (Access Point)
  • Motorola / Zebra Erişim Noktası Kontrol Üniteleri (Controller)
  • Motorola / Zebra Erişim Noktası Sanal Kontrol Üniteleri (Virtual Controller)
  • Motorola / Zebra Dış Mekan (Outdoor) Kablosuz Ağ (Wireless) Antenleri
  • Motorola / Zebra Noktadan Noktaya (Point to Point) Uygulamaları