Leapvox İletişim Çözümleri

Leapvox Kobi – Hepsi Bir Arada Ofis İletişim Çözümleri

Küçük ve orta ölçekli şirketlerin tüm haberleşme ihtiyaçlarını tek noktadan sağlayan bütünleşik haberleşme platformu sunan; IP telefon santrali, E-posta/web/DNS/faks/SMS sunucu servislerinin mükemmel bileşimi olan; arama yönetiminiz için benzersiz bir operatör konsol deneyimi sağlayan; şirket/kurum çalışanlarının gündelik e-posta / sesli mesaj / faks / sms yönetimleri için tek bir arayüzle çalışan hepsi bir arada kobi cihazı, mükemmel seçenekleri ve üst düzey özellikleri ile size yeni bir deneyim sunuyor. Hem de inanamayacağınız fiyatlar, yerinde kurulum ve eğitim, sürekli destek hizmetleriyle. Yüzde yüz Türk mühendisliği, yüzde yüz Türk yazılımı…

Leapvox Kurumsal

Farklı konfigürasyonlarda PSTN/ISDN/GSM modüllerini ve SIP Trunk bağlantıları destekleyen benzersiz bir IP PBX, sanal kurulum veya mevcut altyapıya entegrasyon opsiyonları, sorunsuz genişleme kabiliyeti, sürpriz ve yüksek maliyetli lisans bedellerine son veren; Telekonferans, video görüşme, e-posta, elektronik faks entegrasyon seçenekleri ile uçtan uca bütünleşik iletişim sunan kurumsal ürünlerimiz ile dünyanın neresinde olursanız olun santralinizden kopmayacaksınız. Yönetim yazılımları ve kurumunuzda mevcut çalışan diğer santralleriniz ile kolay entegrasyonu sayesinde kayıp yaşamayacaksınız.

Loading...

Çağrı Merkezi Çözümleri

LEAPvoX® Çağrı Merkezi Çözümleri ile müşterilerinize profesyonel, kesintisiz ve %100 güvenilir hizmet verebilirsiniz. Verimliliğinizi artıracak ve ihtiyaç duyabileceğiniz tüm gelişkin özelliklere sahip olmanın yanı sıra, ister LEAPvoX®, ister diğer marka IP telefon sisteminizle entegre işletebilirsiniz. LEAPvoX çağrı merkezi çözümleri ile yeni kurulacak veya mevcut çağrı merkezinizin iletişim ve ağ sistemlerini ekonomik ve profesyonel şekilde kurabilirsiniz. IP teknolojilerinin size sunduğu imkanlarla birlikte LEAPvoX’un gelişmiş yazılım kabiliyetleri ile fark yaratabilirsiniz. İhtiyaç duyabileceğiniz tüm özellikleri barındıran çözüm tamamen web tabanlıdır ve kullanımı son derece kolaydır.

Konferans ve Görüntülü Görüşme Çözümleri

Sık sık yurt içi veya uluslararası başka lokasyonlarla görüşme mi yapıyorsunuz? Görüşme ve seyahat giderlerinizi azaltmaya mı çalışıyorsunuz? LEAPvoX konferans ve görüntülü görüşme sistemleri ister KOBİ ister büyük ve dağınık yapılı kurumlar olsun tüm kullanıcılara en yüksek standartlarda konferans veya görüntülü görüşme imkanı sağlıyor. LEAPvoX sistemlerini öne çıkaran özellikler güvenli görüşme sağlaması, teknolojik üstünlüğü ve ekonomik oluşudur. Görüntülü konferans sistemleri tek başına çalışan sistemler gibi pazarlanmasına rağmen, LEAPvoX Kurumsal ürün ailesinde telefon santraline tam entegre bir biçimde sunulabilmektedir.

Görüşme Kayıt Çözümleri

Telefon santralinizde ses kaydı operasyonunu kendiniz kolayca yapabilir, kayıtları arşivleyebilir, arşivleme/yedekleme modellerini yönetebilirsiniz. Görüşme kayıtlarını kanal, abone, grup, kullanıcı bazlı olarak veya arama istikametine (içeri – dışarı) göre farklı düzenleyebilme imkanını sistem size sağlamaktadır. Görüşme kayıtlarına web tabanlı arayüzden ulaşabilir, gelişmiş filtrelerle aramalar yapabilirsiniz.  Arama raporlarını incelerken web arayüzden tıklayarak ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Sistem ayrıca depolama alanı olarak; santralin kendi disklerini, USB porta bağlanan harici diskleri veya ağ depolama çözümlerini ağ bağlantısı üzerinden gerçekleştirmenize imkan tanımaktadır.

Leapvox İletişim Çözümleri için Sağladığımız Hizmetler;

  • Telefon Santrali
  • Video Konferans
  • Çağrı Merkezi
  • Elektronik Faks
  • Çoklu SMS
  • E-Posta
  • Vip Uygulamalar
  • Lisans Avantajı