Digital Signage Çözümleri

DISE – Digital Signage Yazılımı

Görsel Bilgi Teknolojileri, reklam, ürün tanıtımları, bilgilendirme tarafında müşteri ve son kullanıcılara daha esnek ve daha detaycı bilgi verme ve baskı maliyet/emeklerinden kurtulma tarafındaki avantajları ile son yıllarda önemli bir ivme kazanmış ve endüstriyel ekran teknolojisi  de önemini arttırmıştır. Bu noktada arka planda bu ekranları uzak komuta ile yönetmek için yazılımların da, içerikleri, kabiliyetleri ve güvenirlikleri de önem kazanmıştır. DISE, 13 yılı aşkın tecrübesi ile sektörün en yenilikçi, en güvenilir ve en gelişmiş yazılımıdır. Ekranlarınızı DISE ürünleri ile hem bulut üzerinden hem de kendi sunucunuzdan yönetebilir, gelişmiş içerik üretim yazılımı DISE Composer sayesinde hem bütünleşik hem de interaktif içerikler üretebilirsiniz.

Digital Signage Çözümleri ile Sağladığımız Hizmetler;

DISE Xpress

DISE Xpress

DISE Xpress ile Samsung SSP ve LG WebOS uyumlu ekranlarınızı arka planda herhangi bir donanım (PC) kullanmadan bulut tabanlı yönetebilirsiniz.
DISE Smart

DISE Smart

DISE Smart, DISE’in geliştirdiği Android tabanlı mini bilgisayar ile çalışan, bulut tabanlı olarak ekranlarınızı yönetmeye yarayan yazılımdır.
DISE Premium

DISE Premium

DISE Premium ile bulut tabanlı olarak bütünleşik ve interaktif içerikler üreterek ekranlarınıza yayınlayabilir ve kontrol sağlayabilirsiniz.
DISE Professional

DISE Professional

DISE Professional, ekranlarınızı farklı lokasyonda bile olsa gelişmiş içerik yönetimi ile kendi sunucunuzdan yönetebileceğiniz en gelişmiş üründür.