Cyberoam & Sophos & Useroam UTM & Hotspot & Security

Cyberoam

Cyberoam UTM araçları Güvenlik Duvarı, VPN, İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, Layer 7 Görülebilirlik ve Kontrol, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi gibi çoklu güvenlik özelliklerini tek bir platform dahilinde birleştirmektedir. Çok çekirdekli işlemciler yanında Genişletilebilir Güvenlik Mimarisi geleceğe hazır güvenlik ve daha hızlı iş üretimi sunulmasını temin etmektedir.

Useroam

Kullanıcı tabanlı internet servis çözümüdür. Useroam Basic ve Useroam Extended olmak üzere 2 paket halinde sunulmaktadır. Basic pakette kullanıcılar T.C. kimlik numaraları ile sisteme kayıt olarak internet girişi sağlayabilirler. Ayrıca ücretlendirme yapılabilir.

Sophos

Birçok özelliğin tek çatı altında toplandığı Sophos ürünleri, kötü amaçlı yazılımları, reklam yazılımlarını, şüpheli davranışları, çıkarılabilir ortam aygıtlarını, VOIP, IM, P2P uygulamaları ve oyunlar gibi istenmeyen yazılımları engeller. Hızlı tarama motoru ve yetkisiz giriş önleme teknolojileri kötü amaçlı yazılımlara yönelik bir imza güncellemesi gerektirmeksizin sıfırıncı gün tehditlerine karşı koruma sağlar. Ağınızda bulunan tüm bilgisayarların güvenlik standartlarınızı karşılamasını sağlayan, entegre ağ erişim denetimi işlevselliği, önleyici bir koruma sunar. Endpoint Antivirüs, şifreleme ve veri güvenliği, güvenli web ağ geçidi, E-Posta koruması ile kullanıcıların ihtiyacı olan tüm prosedürleri tek elden sağlar.

Loading...

Cyberoam UTM & Hotspot için Sağladığımız Hizmetler;

  • Cyberoam
  • Sophos
  • Useroam
  • Ekran Sistemi